VİZYON & MİSYON

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz

Teknolojiye yatırımlarımızı sürdürerek Türk Halı dokuma sanatının en güzel ve en değerli ürünlerini vermek, özellikle camilerimizde daha sağlam ve kaliteli halılar üretmek, geçmişten geleceğe yaşanacak bu yolculuğu Asalet Halı  olarak sürdürmek en öncelikli hedefimizdir. Halı Sektöründe Sürekli Gelişme Anlayışı Ile Kaliteli Ürün Ve Hizmetler Sunan Öncü Dinamik Ve Lider Bir Marka Olmak.

Misyonumuz

Asalet Halı olarak en öncelikli misyonumuz müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen güvenilir verimli yenilikçi bir marka olmaktır. Faaliyet gösterdiğimiz alanda sürekli gelişip büyüyerek, sektöründe en çok tercih edilen marka olmak ve halıcılığın yok olmaması için tüm gayretimizle çalışmaktır. 

Amacımız

Hızla değişen müşteri beklentileri doğrultusunda daha kaliteli ve daha ucuz ürün hizmeti daha hızlı ve daha eksiksiz olarak müşterinin kullanımına sunmak istemekte ve halı sektöründeki diğer firmalarla değil kendiyle yarışan gereksiz rekabeti önlemeye çalışan sektörde ahlaklı ve ilkeli bir ticaret anlayışını benimseyen devamlı yenilikçi kazan kazandır mantığıyla çalışmayı amaç edinmiştir.

Değerlerimiz

Ahlaklı Üretken Çalışkan İleri görüşlü Müşteri ve kalite odaklı Güvenilir ve dürüst İnsanlara değer veren ve güvenen

Kalite Politikamız

İnsana ve insanın geliştirilmesine önem vermek Kalite bizim için bir yaşam tarzı müşterimize olan güvenimizdir. Doğru işi yapmak Müşteri varsa biz varız düşüncesiyle satış yapmak Her zamanda her yerde sağlıklı iletişimi kurmak Sürekli gelişmek Yapılan her faydalı çalışmanın Türkiye'nin gelişmesi demek olduğunu bilmek Tüm şikâyet talep ve beğenileri kayıt altına alarak takibini sağlamak Yasal şartlara dayalı hizmet sunmak Kontrol disiplini ile güvenliği sağlamak.

E-BÜLTEN

Gelişmelerden anında haberdar olun !

Asalet Halı yaptığımız yeni gelişmelerden ve haberlerden ilk siz haberdar
olmak için hemen mail adresinizi E-bülten'e kayıt edin !

WhatsApp Destek
0 532 343 68 22